O nás

Michaela Tréglová

Mám vždycky radost, když klientům moje tipy, rady nebo nástroje ušetřily čas a mohli se tak věnovat rozvoji své firmy, sami sobě nebo i odjet bez obav na dovolenou. Že se pustili s chutí do nových projektů, které ležely dlouho ladem napsané kdesi v poznámkách. Efekt ze zavedení systému ve své práci vnímáte v podstatě téměř okamžitě. 

Vědět, co se ve firmě děje, považuji za jeden z klíčových faktorů úspěšnosti podnikání. Stejně jako je důležité mít v něm systém, používat vhodné nástroje pro zjednodušení práce a větší efektivitu i mít funkční kontrolní mechanismy. 

Procesy šetří čas, uvolňují ruce i hlavu na rozvojové projekty, abyste se posouvali dál. Zjednodušují a zpřehledňují vaše fungování, usnadňují delegování. Považuji je za nástroj prevence, který předchází chaosu, vyčerpání nebo vyhoření. A jako příjemný bonus je, že vaše firma pak běží efektivně, bez zbytečných ztrát nebo plýtvání.

Renata Novotná | smart-shorcut.cz

Renata Novotná

Baví mě pracovat s lidmi z různých oborů, vnímat jejich specifika, ladit se na jejich potřeby a co miluju v práci nejvíc, jsou výsledky. Když firma díky spolupráci se mnou začne fungovat hladce a vlastně všichni jsou spokojenější a klidnější. To je pro mě meta.

Organizovat práci efektivně přesto s maximálním ohledem na schopnosti a osobnosti jednotlivců je pro mě velká výzva. Moje zkušenost říká, že největší efektivity práce se dosáhne ne strojovými procesy, ale právě nastavením funkčních procesů v rámci živoucího firemního organismu. V takovém, ve kterém má každý jednotlivec své specifické místo. Je to pragmatické, organizované, přesto velmi lidské a respektující. Věřím totiž tomu, že procesy mají být primárně orientované na lidi. Na zákazníky a kolegy.

Ve vztazích obecně, tedy i těch pracovních, je pro mě velmi důležitá důvěra, otevřenost, loajalita, vzájemný respekt, nadšení pro věc a dobrá nálada.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Vivamus porttitor turpis ac leo. 

Ing. Renata Novotná, U Zlatého potoka 252, 251 63 Kunice, IČO: 05963915

Ing. Michaela Tréglová, Zahradní 402, 511 01 Turnov, IČO: 74824279

Copyright © 2019 smart-shortcut.cz | Webdesign Tomáš Kopecký.